Adidas AltaRun CF Jr

-10% Adidas AltaRun CF Jr

Артикал: Патика Адидас

Матерјал: Текстил

Сезона: СС19

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 557
  • Код на производ: CG6896
  • Достапност: На залиха
  • 1,990MKD
  • 1,790MKD
  • Без ДДВ: 1,790MKD

Достапни опции

Артикал:  БлузаМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2020Производител: Конверс..
1,490MKD 1,341MKD
Без ДДВ: 1,341MKD
Артикал: Најк ВлечкиМатерјал: ГумаСезона: 2020Производител: Најк..
1,890MKD 1,701MKD
Без ДДВ: 1,701MKD
Артикал: Машка МаицаМатеријал: Памук 70% Памук30%Сезона: 2020Производител: Адидас..
1,390MKD 1,251MKD
Без ДДВ: 1,251MKD
Артикал: Женска ЧевлиМатерјал: Кожа/ВелурСезона: 2018Производство: Македонија..
2,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал : Женска ЧизмаМатерјал: КожаСезона: 2018Производство:Македонија..
3,490MKD 2,490MKD
Без ДДВ: 2,490MKD
Артикал: Патика АдидасМатерјал: ТекстилСезона: СС19..
1,990MKD 1,090MKD
Без ДДВ: 1,090MKD
Артикал: Машка Патика АдидасСезона: Е19Матерјал: Кожа..
3,690MKD 2,990MKD
Без ДДВ: 2,990MKD
Артикал: Патика НајкМатерјал: ТекстилСезона: СС20..
2,990MKD 2,390MKD
Без ДДВ: 2,390MKD
Артикал: Женска Патика НајкСезона: 2020Матерјал: Текстил..
3,390MKD 2,690MKD
Без ДДВ: 2,690MKD
Артикал: Шампион ТренеркиСезона: ЕЗ2019Матерјал: 64% Памук  36% Полиестер..
2,990MKD 2,691MKD
Без ДДВ: 2,691MKD