Adidas M SL TR TT TS

Adidas M SL TR TT TS
Возраст                                    За Возрасни
Пол                                           Машки
Боја                                          Црно
Материјал                                Полиестер
Подгрупа                                  Тренерка
Сезона                                     Пролет/Лето/Есен
Производител                          Адидас

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 182
  • Код на производ: GK9656
  • Достапност: На залиха
  • 4,290MKD
  • Без ДДВ: 4,290MKD

Достапни опции

Артикал: Машка ШорцМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
Артикал: Женска МаицаМатеријал: Памук 70% Памук30%Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,490MKD 1,190MKD
Без ДДВ: 1,190MKD
ВозрастДецаПолМашкоБојаБелаМатеријалКожаПодгрупаПатикаСпортЕсен/Зима..
2,190MKD 1,790MKD
Без ДДВ: 1,790MKD
Артикал: Машка ТренеркаМатерјал: ПамукПроизводител: АдидасСезона 2021..
2,490MKD 2,241MKD
Без ДДВ: 2,241MKD
Артикал: Женска ПатикаМатеријал: ПлатноСезона: 2021Производител: Адидас..
2,790MKD 1,890MKD
Без ДДВ: 1,890MKD
Артикал: Најк Патика БебешкаМатерјал: КожаСезона: ЕЗ19..
1,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Женска ЧизмаМатерјал:Еко КожаСезона: 2019Производство: Турција..
2,190MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал:  Природна КожаСезона: 2022Производство: ТурцијаВисина на ш..
890MKD
Без ДДВ: 890MKD
Артикал: Машки ДуксерМатеријал: Памук100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
5,290MKD
Без ДДВ: 5,290MKD