MTS LIN TRIC

MTS LIN TRIC


Артикал: Машки Тренерки


Материјал: Памук60 % Полиестер 40%


Сезона: 2019


Производител: Адидас


Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 83
  • Код на производ: DV2453
  • Достапност: На залиха
  • 3,990MKD
  • Без ДДВ: 3,990MKD
Артикал: Машка ПатикаМатеријал: КожаСезона: 2019Производител: Најк..
3,990MKD
Без ДДВ: 3,990MKD
Артикал: Патика АдидасМатерјал: ТекстилСезона: СС19..
4,290MKD
Без ДДВ: 4,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожа/ВелурСезона: 2019Производство: Турција..
1,290MKD
Без ДДВ: 1,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожа/ВелурСезона: 2019Производство: Турција..
1,090MKD
Без ДДВ: 1,090MKD
Артикал: Машка ПатикаМатеријал: КожаСезона: 2019Производител: Најк..
3,990MKD
Без ДДВ: 3,990MKD