CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR

CONVERSE CHUCK TAYLOR ALL STAR

Артикал:Патики


Материјал: Платно


Сезона: 2019


Производител: Конверс

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 50
  • Код на производ: M7650C
  • Достапност: На залиха
  • 3,590MKD
  • Без ДДВ: 3,590MKD

Достапни опции

Артикал: Машка ПатикаМатеријал: КожаСезона: 2019Производител: Најк..
3,990MKD
Без ДДВ: 3,990MKD
Артикал: Патика АдидасМатерјал: ТекстилСезона: СС19..
4,290MKD
Без ДДВ: 4,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожа/ВелурСезона: 2019Производство: Турција..
1,290MKD
Без ДДВ: 1,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожа/ВелурСезона: 2019Производство: Турција..
1,090MKD
Без ДДВ: 1,090MKD
Артикал: Машка ПатикаМатеријал: КожаСезона: 2019Производител: Најк..
3,990MKD
Без ДДВ: 3,990MKD