Adidas G TR TS

Adidas G TR TS
ВозрастДеца
ПолЖенско
БојаТегет/Розе
МатеријалПолиестер
ПодгрупаТекстил
СезонаЕсен/Зима

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 646
  • Код на производ: GS0188
  • Достапност: На залиха
  • 2,490MKD
  • Без ДДВ: 2,490MKD

Достапни опции

Артикал: Машка ШорцМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
Артикал: Женска МаицаМатеријал: Памук 70% Памук30%Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,490MKD 1,190MKD
Без ДДВ: 1,190MKD
ВозрастДецаПолМашкоБојаБелаМатеријалКожаПодгрупаПатикаСпортЕсен/Зима..
2,190MKD 1,790MKD
Без ДДВ: 1,790MKD
Артикал: Машка ТренеркаМатерјал: ПамукПроизводител: АдидасСезона 2021..
2,490MKD 2,241MKD
Без ДДВ: 2,241MKD
Артикал: Женска ПатикаМатеријал: ПлатноСезона: 2021Производител: Адидас..
2,790MKD 1,890MKD
Без ДДВ: 1,890MKD
Артикал: Најк Патика БебешкаМатерјал: КожаСезона: ЕЗ19..
1,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Адидас Бебе ПатикаМатерјал: ТекстилСезона: СС20..
1,890MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD
ВозрастВозрасниПолЖенскиБојаЦрноМатеријалВештачка КожаПодгрупаСандалаСезонаПролет/Лето..
790MKD 690MKD
Без ДДВ: 690MKD
Артикал: Женска ЧизмаМатерјал:Еко  КожаСезона: 2018Производство: Турција..
1,490MKD 690MKD
Без ДДВ: 690MKD