Adidas TERREX TRAILMAKER MID GTX

New Adidas TERREX TRAILMAKER  MID GTX
ВозрастЗа возрасни
ПолМашко
БојаЗелено
МатеријалТекстил/GORETEX
ПодгрупаПатика
СезонаЕсен/Зима

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
    Лоша           Добра
  • Views: 48
  • Код на производ: FZ2511
  • Достапност: На залиха
  • 8,590MKD
  • Без ДДВ: 8,590MKD

Достапни опции

ВозрастЗа деца/возрасниПолМашкоБојаЦрноМатеријалКожаПодгрупаПатикаСезонаЕсен/Зима..
2,790MKD 2,190MKD
Без ДДВ: 2,190MKD
Возраст                          &n..
1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Машка ШорцМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
Артикал: Женска МаицаМатеријал: Памук 70% Памук30%Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,490MKD 1,190MKD
Без ДДВ: 1,190MKD
Артикал: Детски ТренеркиМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,701MKD
Без ДДВ: 1,701MKD
Артикал:  ВлечкиМатерјал: ГумаСезона: 2021Производител:Адидас..
1,490MKD 1,190MKD
Без ДДВ: 1,190MKD
Артикал: Машка ТренеркаМатерјал: ПамукПроизводител: АдидасСезона 2021..
2,490MKD 2,241MKD
Без ДДВ: 2,241MKD
Артикал: Патика АдидасМатерјал: ТекстилСезона: СС19..
1,990MKD 1,090MKD
Без ДДВ: 1,090MKD
ВозрастЗа возрасниПолЖенскоБојаБелаМатеријалКожаПодгрупаПатикаСезонаЕсен/Зима 2021..
2,490MKD
Без ДДВ: 2,490MKD
Артикал: ЖенскаСалонкаМатерјал: ЕкоКожаСезона: 2018Производство: Турција..
1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожаСезона: 2020Производство: Турција..
1,390MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD