7.1. ЛЕТНА КОЛЕКЦИЈА

7.1. ЛЕТНА КОЛЕКЦИЈА
Прикажи:
Сортирај по:

Adidas ADILETTE AQUA

ВозрастЗа возрасниПолМашкиБојаЦрнаМатеријалЛице: Синтетика  Постава: Текстил  Ѓон: ГумаПод..

1,190MKD
Без ДДВ: 1,190MKD

Adidas Adilette Sandal

Артикал: СандалиМатерјал: ПлутаСезона: 2021..

1,790MKD
Без ДДВ: 1,790MKD

Adidas Adilette Sandal K

Артикал: СандалиМатерјал: ПлутаСезона: 2021..

1,790MKD
Без ДДВ: 1,790MKD

Adidas ADILETTE SANDAL K

- За тинејџери (од 8-16 год.)- Машки- Сина- Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика- Сандали..

1,890MKD 1,701MKD
Без ДДВ: 1,701MKD

Adidas ALTASWIM 2.0 C

- За тинејџери (од 8-16 год.)- Машки- Црна- Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика- Сандали..

1,990MKD 1,791MKD
Без ДДВ: 1,791MKD

Adidas Altaventure Ct

Артикал: Бебешки СандалиМатерјал: ТекстилСезона: 2021..

2,190MKD
Без ДДВ: 2,190MKD

Adidas CYPREX ULTRA SANDAL II

Возраст                          &n..

4,290MKD 2,590MKD
Без ДДВ: 2,590MKD

Adidas TERREX SUMRA

Возраст                          &n..

4,290MKD 2,590MKD
Без ДДВ: 2,590MKD

ADIDAS WATER SANDAL

Артикал: СандалиМатерјал: ПлутаСезона: 2021..

2,190MKD
Без ДДВ: 2,190MKD

ADIDAS WATER SANDAL

Артикал: СандалиМатерјал: ПлутаСезона: 2021..

1,890MKD
Без ДДВ: 1,890MKD