Adidas ADVANTAGE CF C

-17% Adidas ADVANTAGE CF C
Возраст                                    За Деца
Пол                                           Машко/Женско
Боја                                          Бело
Материјал                                Кожа
Подгрупа                                  Патика
Сезона                                     Пролет/Лето/Есеа/Зима
Производител                          Адидас

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
   Лоша           Добра
  • Views:2457
  • Код на производ: IG2517
  • Достапност: На залиха
  • 2,390MKD
  • 1,990MKD
  • Без ДДВ:1,990MKD

Достапни опции

Артикал: Машка ШорцМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
ВозрастДецаПолМашкоБојаБелаМатеријалКожаПодгрупаПатикаСпортЕсен/Зима..
2,190MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожаСезона: 2020Производство: Турција..
1,290MKD 590MKD
Без ДДВ: 590MKD
Артикал: МАШКА ПОЛУЧИЗМАМатерјал: КожаЃон: ТермоГумаСезона 2018Потекло: Македонија..
2,190MKD 1,290MKD
Без ДДВ: 1,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: КожаСезона: 2019Производство: Македонија..
1,790MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD
Артикал: Женски чевлиСезона: 2023Производство: ТурцијаВисина на пета 3 смМатеријал -Природна кожа-ве..
2,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Возраст                          &n..
2,390MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD
Артикал: Најк Патика БебешкаМатерјал: КожаСезона: ЕЗ19..
1,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Женска СалонкаМатерјал:Еко КожаСезона: 2020Производство: Турција..
1,090MKD
Без ДДВ: 1,090MKD