SKECHERS BOBS SQUAD-TOUGH T

-21% SKECHERS BOBS SQUAD-TOUGH T
 • Женски патики
 • Колекција: СС24
 • Начин на изработка: Лепени обувки
 • Надворешен состав: Текстил
 • Постава: Текстил
 • Ѓон: Гума
 • Боја: Бели
 • Начин на одржување: Четка
 • Декларирано: Обувки за суво време
 • Бренд: SKECHERS

Напиши рецензија

Забелешка: HTML не е преведен!
   Лоша           Добра
 • Views:1030
 • Код на производ: 32504 WHT
 • Достапност: На залиха
 • 3,790MKD
 • 2,990MKD
 • Без ДДВ:2,990MKD

Достапни опции

Артикал: Машка ШорцМатеријал: Памук 100 %Сезона: 2021Производител: Адидас..
1,890MKD 1,490MKD
Без ДДВ: 1,490MKD
ВозрастДецаПолМашкоБојаБелаМатеријалКожаПодгрупаПатикаСпортЕсен/Зима..
2,190MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: ЕкоКожаСезона: 2020Производство: Турција..
1,290MKD 590MKD
Без ДДВ: 590MKD
Артикал: МАШКА ПОЛУЧИЗМАМатерјал: КожаЃон: ТермоГумаСезона 2018Потекло: Македонија..
2,190MKD 1,290MKD
Без ДДВ: 1,290MKD
Артикал: Женски Чевли Матерјал: КожаСезона: 2019Производство: Македонија..
1,790MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD
Артикал: Женски чевлиСезона: 2023Производство: ТурцијаВисина на пета 3 смМатеријал -Природна кожа-ве..
2,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Возраст                          &n..
2,390MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD
Артикал: Најк Патика БебешкаМатерјал: КожаСезона: ЕЗ19..
1,890MKD 1,390MKD
Без ДДВ: 1,390MKD
Возраст                          &n..
1,590MKD 890MKD
Без ДДВ: 890MKD